Одиссей +380444960470

Книга: Фотокнига. "Україна-край чарівний"(укр)

Книга: Фотокнига. "Україна-край чарівний"(укр)

Оцінити:
Україна з її давньою високою культурою та багатющими родючими землями в усі віки вабила завойовників - з півдня і півночі, зі сходу й заходу. Історія и свідчить про постійну багатовікову боротьбу за незалежність, прагнення українського народу бачити рідний край, цю прекрасну і стражденну землю своєю державою. Творці фотокниги «Україна - край чарівний» взяли за мету засобами художньої фотографії показати розкішну природу України, допомогти читачеві осмислити історичні події, познайомити із здобутками культури будівництва, зразками неперевершеної майстерності наших древніх зодчих. Цьому сприяє й докладний коментар до кожної світлини, насичений конкретними відомостями.
Видання адресоване широкому колу читачів, становить інтерес для учнів та студентів гуманітарних вузів, для кожного свідомого громадянина України та зарубіжного гостя, який захоче краще пізнати країну та відчути серцем її єство.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Фотокнига. "Україна-край чарівний"(укр) замовити за доступною вартістю в книжковому інтернет каталозі odissey.kiev.ua зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть нашому продавцю у книжковому інтернет каталозі odissey.kiev.ua і ми доставимо у Кривий Ріг, Львів, Львів та інші регіони країни. Книги по рубриках: Португальська мова, Новинки категорії, Регіони або інший аналог якісних виробів від виробника, можна замовити з багатого асортименту виробів. Спеціальна пропозиція купити Книга: Фотокнига. "Україна-край чарівний"(укр) на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.