Про магазин
У зв'язку з військовим станом книгарня працює по понеділкам, середам і п'ятницям.

Одисей - багатий вибір літератури за доступною ціною

Наша інтернет-крамниця – справжній рай для любителів літератури! Вже понад 20 років ми радуємо своїх шанувальників високоякісною книжковою продукцією, до переліку якої входять:

  • Унікальні довідкові видання.
  • Художня література, що включає в себе зарубіжні та вітчизняні детективи, трилери, драми, романи, фантастику, еротику, прозу, поезію, пригоди та ін.
  • Історичні твори та пізнавально-розвиваюча література.
  • Книги з окультизму, езотерики та релігії.
  • Наукова, шкільна та економічна література, а також бестселери та багато іншого.

Великою популярністю серед наших покупців сьогодні користується серія книг з психології, бізнесу, література з подорожей та туризму, фантастика та науково-популярні твори. Не менший попит мають підручники для школярів молодших та старших класів.

Наш девіз: «Все найкраще для читача!»

Книжкова інтернет-крамниця «Одисей» регулярно поповнюється найцікавішими новинками, а інтерфейс ресурсу дозволяє легко та швидко підібрати потрібну літературу та надіслати свою заявку нам. Завдяки цілодобовій доступності електронного каталогу зробити це можна у зручний час, без зайвих витрат часу та сил. Наші співробітники завжди із задоволенням проконсультують вас та допоможуть підібрати відповідне вашим інтересам книжкове видання.

У нас завжди можна купити книги у подарунок дітям, друзям, знайомим та близьким за доступною ціною. Персонал книжкового інтернет-магазину «Одисей»дбайливо і з любов'ю оформить ваше придбання в гарне подарункове впакування відповідного забарвлення і вручить його кур'єру для оперативної доставки в будь-який пункт призначення.

Ми прагнемо максимально урізноманітнити та збагатити наш електронний каталог, щоб ви завжди змогли знайти та купити потрібну вам книгу!