Одиссей +380444960470

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Оцінити:

Микола Потоцький староста Канівський та його митці архітектор Бернард Меретин і сницар Іоан Георгій Пінзель. - Львів: "Центр Європи", 2005. - 160с., 220іл.

У книзі лауреата Шевченківської премії, відомого мистецтвознавця і музейного директора Львовської галереї мистецтв, дається характеристика життєвого шляху напівлегендарної, описаної у численних спогадах, літературних творах, народних піснях та усних переказах історичної особи 18 ст. - графа, мецената і покровителябагатьох галицьких митців - Миколи Потоцького. Водночас розглядаються твори архітекторів,живописців і скульпторів, які отримували замовлення від Миколи Потоцького, у першу чергу, талановитого будівничого Бернарда Меретина і видатного скульптора Іоана Георгія Пінзеля.

Книга розрахована на широке коло читачів - шанувальників історії та старого західноукраїнського мистецтва.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи вибрати за вигідною ціною в книжковому інтернет каталозі Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть продавцю у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми зробимо доставку у Київ, Кривий Ріг, Херсон та інші регіони країни. Книги по рубриках: Культура. Культурологія, Бухгалтерський облік. Аудит, Галузевий бізнес або інший аналог вигідних товарів від виробника, можна вибрати з багатого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.