Одиссей +380444960470

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Оценить:

Микола Потоцький староста Канівський та його митці архітектор Бернард Меретин і сницар Іоан Георгій Пінзель. - Львів: "Центр Європи", 2005. - 160с., 220іл.

У книзі лауреата Шевченківської премії, відомого мистецтвознавця і музейного директора Львовської галереї мистецтв, дається характеристика життєвого шляху напівлегендарної, описаної у численних спогадах, літературних творах, народних піснях та усних переказах історичної особи 18 ст. - графа, мецената і покровителябагатьох галицьких митців - Миколи Потоцького. Водночас розглядаються твори архітекторів,живописців і скульпторів, які отримували замовлення від Миколи Потоцького, у першу чергу, талановитого будівничого Бернарда Меретина і видатного скульптора Іоана Георгія Пінзеля.

Книга розрахована на широке коло читачів - шанувальників історії та старого західноукраїнського мистецтва.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи выбрать по выгодной цене в магазине книг Одиссей со своевременной доставкой во все регионы Украины. Наберите продавцу в магазине книг Одиссей и мы доставим в Харьков, Ужгород, Николаев и другие города. Книги по рубрикам: Журнал Мир (Афиша), Атласы и карты Украины, Украинская проза или другой аналог новых изделий от производителя, удобно выбрать из обширного ассортимента изделий. Лучшее предложение, купить Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи на сайте odissey.kiev.ua или по номеру (067) 440 97 59.