Одиссей +380444960470

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи

Оценить:

Микола Потоцький староста Канівський та його митці архітектор Бернард Меретин і сницар Іоан Георгій Пінзель. - Львів: "Центр Європи", 2005. - 160с., 220іл.

У книзі лауреата Шевченківської премії, відомого мистецтвознавця і музейного директора Львовської галереї мистецтв, дається характеристика життєвого шляху напівлегендарної, описаної у численних спогадах, літературних творах, народних піснях та усних переказах історичної особи 18 ст. - графа, мецената і покровителябагатьох галицьких митців - Миколи Потоцького. Водночас розглядаються твори архітекторів,живописців і скульпторів, які отримували замовлення від Миколи Потоцького, у першу чергу, талановитого будівничого Бернарда Меретина і видатного скульптора Іоана Георгія Пінзеля.

Книга розрахована на широке коло читачів - шанувальників історії та старого західноукраїнського мистецтва.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи подобрать по лучшей цене в книжном онлайн магазине Одиссей с быстрой доставкой по Киеву. Позвоните консультанту в книжном онлайн магазине Одиссей и мы доставим в Кропивницкий, Черновцы, Чернигов и другие города. Книги по рубрикам: Путеводители. Страноведение, Молодежная литература, 100 великих или другой аналог оригинальных изделий от производителя, удобно подобрать из обширного ассортимента изделий. Самое лучшее предложение, купить Микола Потоцький староста Канівський та його митці. Центр Європи на сайте odissey.kiev.ua или по номеру (044) 496 04 70.