Одиссей +380444960470

1984. Колгосп тварин (КУЛЬТREAD) кольоровий зріз + скретч покриття. Клуб Сімейного Дозвілля«1984» – роман вважається одним із найвідоміших творів у жанрі антиутопії, що попереджає про загрозу тоталітаризму.
Вінстон Сміт - рядовий працівник Міністерства Правди, яке займається постійним оновленням і переписуванням історії. Він живе у світі подвійних стандартів, де все контролює Поліція Думок, що забороняє мислити, і Міністерство Любові, що завдає болю. Абсурдна реальність, життя за шаблоном, карбовані кроки у колонах однакових сірих особистостей. І в тебе немає шансу зробити крок убік...

«Колгосп тварин» - у відносно короткому творі (близько 100 сторінок) проводиться паралель з диктатурою у Радянському Союзі, яка виникла у 1917—1922 роках. За словами Орвелла, «Колгосп тварин» відображає події, що призвели до російської революції 1917 року, а потім до сталінської епохи (1927—1953) в Радянському Союзі.

 

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
1984. Колгосп тварин (КУЛЬТREAD) кольоровий зріз + скретч покриття. Клуб Сімейного Дозвілля замовити за нормальною ціною в магазині книг Одіссей зі своєчасною доставкою по Києву та всій Україні. Наберіть нашому продавцю у магазині книг Одіссей і ми доставимо у Кременчук, Маріуполь, Нікополь та інші регіони країни. Книги по рубриках: Мовознавство. Риторика, Трудове право. Право соціального забезпечення, Португальська мова або інший аналог доступних товарів від виробника, можна замовити з великого вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити 1984. Колгосп тварин (КУЛЬТREAD) кольоровий зріз + скретч покриття. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.