Одиссей +380444960470

Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер

Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер

Оцінити:
The richly illustrated book deals with eventful history of Kyiv. The sights of the city are presented in the form of walks through Kyiv. Certain chapters cover Kyiv Pechersk Lavra, Podil, Khreschatyk, present-day Kyiv, parks, monasteries, and Kyiv Art Nouveau. The book contains 172 colour photographs.

Фотокнига "Київ" розповідає про історію Києва та його сучасність. Опис визначних пам'яток представлений у вигляді прогулянок Києвом. Окремі розділи присвячені Києво-Печерській лаврі, Подолу, Хрещатику, паркам, монастирям та київському модерну. Містить 172 кольорові фотографії.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер купити за нормальною вартістю в книжковому онлайн магазині Одіссей зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть нашому консультанту у книжковому онлайн магазині Одіссей і ми привеземо у Чернігів, Маріуполь, Херсон та інші міста. Книги по рубриках: Географія та регіонознавство, Бухгалтерський облік. Аудит, Краса. Кохання та еротика або інший аналог унікальних товарів від виробника, зручно купити з широкого асортименту товарів. Вигідна пропозиція купити Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.