Одиссей +380444960470

Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер

Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер

Оцінити:
The richly illustrated book deals with eventful history of Kyiv. The sights of the city are presented in the form of walks through Kyiv. Certain chapters cover Kyiv Pechersk Lavra, Podil, Khreschatyk, present-day Kyiv, parks, monasteries, and Kyiv Art Nouveau. The book contains 172 colour photographs.

Фотокнига "Київ" розповідає про історію Києва та його сучасність. Опис визначних пам'яток представлений у вигляді прогулянок Києвом. Окремі розділи присвячені Києво-Печерській лаврі, Подолу, Хрещатику, паркам, монастирям та київському модерну. Містить 172 кольорові фотографії.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер вибрати та придбати за відмінною ціною в книжковому каталозі Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть нашому співробітнику у книжковому каталозі Одіссей і ми організуємо доставку у Харків, Львів, Миколаїв та інші регіони. Книги по рубриках: Зовнішньоекономічна діяльність, Записки мандрівників, мемуари, дослідження, Бухгалтерський облік. Аудит або інший аналог оригінальних виробів від виробника, зручно вибрати та придбати з великого асортименту товарів. Вигідна пропозиція купити Книга: Фотоальбом Київ французький (червоний) Ваклер на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.