Одиссей +380444960470

Kyїv. Livre de photographies / Київ.Фотокнига французькою. Ваклер


Оцінити:
The richly illustrated book deals with eventful history of Kyiv. The sights of the city are presented in the form of walks through Kyiv. Certain chapters cover Kyiv Pechersk Lavra, Podil, Khreschatyk, present-day Kyiv, parks, monasteries, and Kyiv Art Nouveau. The book contains 172 colour photographs.

Фотокнига "Київ" розповідає про історію Києва та його сучасність. Опис визначних пам'яток представлений у вигляді прогулянок Києвом. Окремі розділи присвячені Києво-Печерській лаврі, Подолу, Хрещатику, паркам, монастирям та київському модерну. Містить 172 кольорові фотографії.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Kyїv. Livre de photographies / Київ.Фотокнига французькою. Ваклер вибрати за доступною вартістю в магазині книг Одіссей з швидкою доставкою у всі регіони України. Зателефонуйте експерту у магазині книг Одіссей і ми доставимо у Черкаси, Вінниця, Хмельницький та інші куточки країни. Книги по рубриках: Пізнавальна література для дітей, Автотранспорт, Мобільні, електронні путівники або інший аналог якісних виробів від виробника, можна вибрати з багатого асортименту продукції. Вигідна пропозиція купити Kyїv. Livre de photographies / Київ.Фотокнига французькою. Ваклер на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.