Одиссей +380444960470

Україна. Країна і люди. Ukraine. Country and people + Україна. Ukraine (комплект фотоальбомів у футлярі) Ваклер
Україна
Україна захоплює мандрівників насиченою історією та різноманітними ландшафтами, які сформували її неповторне обличчя. Фотоальбом запрошує Вас відкрити найбільш мальовничі куточки нашої країни, створені природою, та ознайомитися з багатою архітектурною спадщиною, яку залишили представники багатьох народів, що жили на українських теренах. Видання містить 313 фотографій. Від захопливих краєвидів до зображень фрагментів окремих визначних споруд. Видання подарує можливість знову зануритися в доброзичливу атмосферу України або вперше відкрити її чарівні куточки. Розкішний альбом у презентативній суперобкладинці.

Україна. Країна і люди
Фотоальбом познайомить Вас з чарівним розмаїттям України – від звичаїв і традицій різних народів, що населяють її землю, до її історичних пам’яток, які захоплюють своєю вишуканістю та неповторністю. Спорт, мистецтво, індустрія, сільське господарство – усі ці грані життя України відображені у фотоальбомі. Найпрекрасніші місця країни разом з чудовими панорамами відтворені у вигляді 317 високоякісних фотографіях. Кожний з 18 розділів починається зі вступної інформації.

Видання представляє собою 2 фотоальбоми у подарунковому футлярі - фото та підписи до них українською та англійською мовами.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Україна. Країна і люди. Ukraine. Country and people + Україна. Ukraine (комплект фотоальбомів у футлярі) Ваклер вибрати за нормальною вартістю в книжковому каталозі Одіссей зі своєчасною доставкою по Києву. Наберіть нашому продавцю у книжковому каталозі Одіссей і ми організуємо доставку у Суми, Харків, Полтава та інші регіони. Книги по рубриках: Прикладні науки. Техніка, Правоохоронні органи, Бізнес. Підприємництво або інший аналог унікальних товарів від виробника, можна вибрати з багатого вибору товарів. Краща пропозиція купити Україна. Країна і люди. Ukraine. Country and people + Україна. Ukraine (комплект фотоальбомів у футлярі) Ваклер на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.