Одиссей +380444960470

Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки


Оцінити:
 Оксана Королович, психолог із 25-річним досвідом, представляє "Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків", доволі нестандартне видання, яке об'єднує чотири книжки в одну. Такий системний підхід не тільки дає змогу дати читачеві відповіді на безліч запитань, які його цікавлять, а й навчає його бачити й усвідомлювати закономірності та принципи побудови стосунків. Кожна з чотирьох книжок - це ще один крок на шляху до розуміння себе, своїх справжніх бажань і почуттів і до розуміння інших людей, їхніх мотивів і вчинків. Пройшовши цей шлях, ви навчитеся чути й розуміти не тільки себе, а й партнера, свідомо будуючи стосунки, змінюючи себе і своє життя на краще. Оксана Королович - психолог PhD, психотерапевт у системному підході, є навчальним тренером і супервізором. Має 25 років досвіду в галузях системно-сімейної психології, травматерапії та тілесно-орієнтованої терапії, трансперсональної психології, а також психології стосунків, окрім того, жіночої та чоловічої психології. Заснувала заклад "Територія розвитку та освіти від Оксани Королович", є співзасновницею та президенткою Громадської організації "Міжнародна спільнота жінок "Лагерта"". Крім того, вдова офіцера ЗСУ та мати трьох дітей, є членкинею Національної психологічної асоціації.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки підібрати і купити за хорошою ціною в онлайн магазині книг Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть консультанту у онлайн магазині книг Одіссей і ми привеземо у Бердянськ, Миколаїв, Луцьк та інші регіони країни. Книги по рубриках: Атласи та карти України, Військова справа. Зброя. Спецслужби, FOREIGN BOOKS або інший аналог оригінальних виробів від виробника, зручно підібрати і купити з широкого асортименту виробів. Приваблива пропозиція купити Він. Вона. Вони. Разом. Шлях від розуміння себе до побудови гармонійних стосунків. Оксана Королович. Видавництво Ростислава Бурлаки на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.