Одиссей +380444960470

Не вірте всьому, що думаєте. Чому ваше мислення — це початок і кінець страждання. Джозеф Нгуєн. Видавництво Ростислава Бурлаки


Оцінити:
 Дізнайтеся, як подолати тривогу, невпевненість у собі та самосаботаж, не покладаючись на мотивацію чи силу волі. У цій книжці ви дізнаєтеся про першопричину всіх психологічних та емоційних страждань і про те, як досягти свободи розуму, щоб без зусиль творити життя, про яке ви завжди мріяли. Хоча біль неминучий, страждання необов'язкове. Ця книга пропонує абсолютно нову парадигму і розуміння того, звідки береться наш людський досвід, що дозволяє нам покласти край власним стражданням і творити те, що ми хочемо відчувати в будь-який момент.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Не вірте всьому, що думаєте. Чому ваше мислення — це початок і кінець страждання. Джозеф Нгуєн. Видавництво Ростислава Бурлаки вибрати та придбати за адекватною ціною в книжковому інтернет магазині Одіссей з оперативною доставкою по Києву та всій Україні. Напишіть продавцю у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми привеземо у Херсон, Херсон, Чернігів та інші міста. Книги по рубриках: Молодіжна література, Пізнавальна, література, що розвиває, Турецька мова або інший аналог приємних виробів від виробника, можна вибрати та придбати з великого асортименту товарів. Вигідна пропозиція купити Не вірте всьому, що думаєте. Чому ваше мислення — це початок і кінець страждання. Джозеф Нгуєн. Видавництво Ростислава Бурлаки на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.