Одиссей +380444960470

Дисципліна — це свобода. Джоко Віллінк. #книголавЯк перестати їсти стільки солодкого? Як навчитись рано прокидатись? Як змусити себе робити фізичні вправи? Книжка офіцера військово-морського флоту США, автора бестселерів та інструктора з лідерства Джоко Віллінка допоможе вибудувати стратегію впорядкованого життя. У ній автор пояснює, як, завдяки дисципліні, можна навчитись контролювати свої страхи, лінощі, погані звички і, зрештою, дійти до гармонії в житті.

Автор також пояснює, як привчити себе до дисципліни, зокрема про те, як дисциплінувати своє тіло і розум, скільки спати і як харчуватися, щоб бути продуктивними, як не пропускати тренування і встояти перед спокусами. Ця книжка про те, як стати сильнішими, здоровішими, розумнишими і швидшими.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Дисципліна — це свобода. Джоко Віллінк. #книголав вибрати та придбати за нормальною ціною в інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у всі міста України. Напишіть експерту у інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Біла Церква, Чернівці, Рівне та інші регіони країни. Книги по рубриках: Кримінологія. Криміналістика, Новинки категорії, Діловодство. Секретарська справа або інший аналог доступних товарів від виробника, можна вибрати та придбати з широкого вибору продукції. Приваблива пропозиція купити Дисципліна — це свобода. Джоко Віллінк. #книголав на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.