Одиссей +380444960470

Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Колекційне видання)СВЯЩЕННИЙ КОД СЛАВ'ЯН «ІЛАР ХОРУГИН. ВЕЛЕСОВА КНИГА»

Розійшлося і третє видання «Велесової Книги – веди України-Русі», але замовлень на книжку не зменшилося. Чи слід чекати читачам на ще одне перевидання? Так, буде і четверте. З 2007 року досліджую Книгу. Я поставив собі за мету, скільки б часу і зусиль не коштувало, довести, що це ніяка не підробка, як стверджують невігласи від науки, і щоразу, до кожного видання знаходжу нові докази, що підтверджують автентичність твору. Зараз працюю над новими уточненнями, над новими коментарями. Натомість найближчим часом Книга має побачити світ в іншому ракурсі – як Священний код слав'ян «Ілар Хоругин. Велесова Книга». Виходить одразу два варіанти: колекційна – велика, повнокольорова 240 с. (перше фото) і звичайна – форматом 148х210, з двома кольоровими вкладками по 16 сторінок – всього 352 с. Робиться це з нагоди ювілеїв – 1150-ліття Велесової Книги і 1210-ліття її автора Ілара Хоругина, які випадають приблизно на 2024 рік Над виданнями працювали найкращі художники і дизайнери. Колекційне видання може бути неоціненим подарунком близьким людям, рідній школі тощо. Може використовуватися в релігійних службових відправах. Їх зміст:

ВСТУПНЕ СЛОВО


Як і коли з'явилася Велесова Книга
Коли, ким і де була написана Велесова Книга
Мова Велесової
Книги Справжні причини невизнання Велесової Книги
Докази автентичності Книги
Значення Велесової Книги
Ілар Хоругин ВЕЛЕСОВА КНИГА
Упущені дощечки БОГИ, ВІРА, КУЛЬТ І МОЛИТВИ ДАВНІХ СЛАВ’ЯН ЗА ВЕЛЕСОВОЮ КНИГОЮ
Релігійна система наших Пращурів
Ой, ти соловейко
Культ Мати-Слави
Ідеологія державності і перемог
Молитви за Велесовою Книгою
Завіти Отця Орія
Велика і Мала Борія (карта)
Зарубки на пам’ять
Словник Велесової Книги
Де що шукати

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Колекційне видання) підібрати і купити за виправданою ціною в книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у всі регіони України. Напишіть співробітнику у книжковому інтернет магазині odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Дніпропетровськ, Львів, Ужгород та інші регіони. Книги по рубриках: Публіцистика, Еротична література, Середня школа або інший аналог нових виробів від виробника, можна підібрати і купити з великого асортименту товарів. Вигідна пропозиція купити Велесова Книга. Священний кодекс слав'ян. Ілар Хоругин (Колекційне видання) на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.