Одиссей +380444960470

Океани поза межами Землі. Кевін Пітер Генд. Бородатий ТамаринМи часто дивимося на Марс як на найперспективніше місце для пошуку життя поза межами Землі, однак нещодавні дослідницькі місії засвідчили, що найбільш придатні для життя тіла Сонячної системи розташовані значно далі в глибинах космосу. Під льодяною кіркою супутників Юпітера, Сатурна і Нептуна ховаються величезні підповерхневі океани, що разом містять у 50 разів більше рідкої води, ніж усі океани на Землі.

Нижня поверхня цієї крижаної кори — це наче морське дно, лише перевернуте догори ногами, там цілком може існувати багате екологічними нішами середовище. Спираючись на власні дослідження земних океанів, Генд розмірковує про те, що таке життя, які інструменти потрібні для його пошуку, а також — яким воно може бути у тих далеких крижаних світах.

«Океани поза межами Землі» — це захоплива наукова розповідь про те, як поєднання планетознавства, біології й інженерії розширює наше розуміння космосу, океанів і, власне, самого життя.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Океани поза межами Землі. Кевін Пітер Генд. Бородатий Тамарин підібрати та придбати за кращою ціною в книгарні Одіссей зі зручною доставкою у всі регіони України. Напишіть нашому менеджеру у книгарні Одіссей і ми організуємо доставку у Полтава, Черкаси, Одеса та інші міста. Книги по рубриках: Природознавство, Художня література, В`єтнамська мова або інший аналог кращих виробів від виробника, зручно підібрати та придбати з великого вибору товарів. Найкраща пропозиція купити Океани поза межами Землі. Кевін Пітер Генд. Бородатий Тамарин на сайті odissey.kiev.ua або за номером (093) 720 91 82.