Одиссей +380444960470

Великий код України-Русі. Піддубний Сергій«Можна дивувати і навіть вражати людей своїми пізнаннями в індуській, давньоіранській, єгипетській, кельтській культурах, знаннями санскриту та інших мов, умінням дешифрувати протошумерські написи, можна будувати навколо цього найфантастичніші історичні версії, але чи переконливі вони? Де людина зможе перевірити ті теорії, з чим порівняє? Наприклад, індуська культура має стільки тлумачень, скільки в Індії племен. А їх – сотні. Санскрит знають одиниці, шумерська взагалі під питанням – що це таке? Тобто, всі ті версії залишаться версіями, яких дуже багато на сьогодні. У своїх пошуках історичної істини автор цієї книги пішов іншим шляхом. Він шукає першокорені нашого роду перш за все в пам’ятках, що залишили нам наші Праотці, яких може торкнутися будь-хто, приїхавши до Карпат, Хортиці, Приазов’я чи до інших місць України. А також там, куди ходили наші великі попередники в походи, або куди могли бути вивезені їхні матеріальні та культурні цінності. Він по-новому перекладає, перечитує й аналізує ті джерела, які пересічний читач може взяти й перевірити, наскільки його висновки вірні. Автор дуже скрупульозний у дослідженні слова (імен, назв), бо “Споконвіку було Слово... і Бог було Слово... Усе через Нього постало” (Біблія). Йому вдалося розгадати чимало писемних таємниць сивої давнини…»
Із переднього слова автора.

Анотація до книжки:

“Великий код України-Русі” можна сміливо назвати родовідною книгою українського народу. Вперше в українській історіографії докладно розглядаються давньоукраїнські основи – Боги, герої, племена, держави, мова, дохристиянська релігійна система. До дослідження залучено широкий пласт літератури: праці Гомера, Гесіода, Есхіла, Геродота, Світонія, Біблія, Велесова Книга і багато інших джерел. Доводи та висновки автора ґрунтуються також на численних світлинах артефактів, пам’ятників, святилищ, на стародавніх картах тощо.

“Great Code of Kyevan Rus’“ can be called as the genealogical book of the Ukrainian people. For the first time in the Ukraine’s history, the book concludes detailed discussion about ancient Ukrainian foundations - the gods, heroes, tribes, states, language, pre-Christian religious system. The survey refers to Ancient Greek literature writing by Homer, Hesiod, Aeschylus, Herodotus, plus to the texts of Svitoniya, the Bible, the Book of Veles and many other sources. The arguments and conclusions of the author are based on numerous compression artifacts, monuments, shrines, ancient maps and mor

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Великий код України-Русі. Піддубний Сергій вибрати та замовити за відмінною ціною в книгарні Одіссей зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Наберіть співробітнику у книгарні Одіссей і ми доставимо у Нікополь, Кременчук, Бердянськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Українська мова, Комп`ютерна література, Економіка. Економічні науки або інший аналог доступних виробів від виробника, зручно вибрати та замовити з великого асортименту продукції. Краща пропозиція купити Великий код України-Русі. Піддубний Сергій на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.