Одиссей +380444960470

Прогулянка Львовом. Путівник

Прогулянка Львовом. Путівник

Рейтинг:
Оцінити:

Пропонуємо вам знайомство з дивовижним містом, історія якого нараховує близько 800 років. Львів і його жителі завжди радо приймали гостей. На вас чекають цікаві зустрічі й незабутні враження. Здійсніть захоплюючі прогулянки історичними районами Львова й околицями міста. Путівник проведе музеями і парками, познайомить з унікальними архітектурними ансамблями і пам’ятками, розповість про місцеві звичаї і традиції. Докладні карти допоможуть не загубитися в незнайомому місті.
Архітектурні розрізи найбільш цікавих споруд дозволяють уявити їхній інтер’єр. Безліч коричної інформації: як обрати гарне житло й ресторан, де придбати сувеніри, куди піти увечері відпочити і розважитися і т.і.
Понад 1000 яскравих ілюстрацій – як сучасних, так і наданих архівами музеїв та приватними колекціонерами – роблять розповідь про місто більш цікавою і пізнавальною.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Прогулянка Львовом. Путівник вибрати та замовити за відмінною ціною в магазині книг odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою по Києву. Наберіть нашому співробітнику у магазині книг odissey.kiev.ua і ми привеземо у Кривий Ріг, Рівне, Бердянськ та інші регіони. Книги по рубриках: Безпека життєдіяльності, Військова справа. Зброя. Спецслужби, Комп`ютерна література або інший аналог унікальних товарів від виробника, зручно вибрати та замовити з великого вибору товарів. Вигідна пропозиція купити Прогулянка Львовом. Путівник на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.