Одиссей +380444960470

Прогулянка Львовом. Путівник

Прогулянка Львовом. Путівник

Рейтинг:
Оценить:

Пропонуємо вам знайомство з дивовижним містом, історія якого нараховує близько 800 років. Львів і його жителі завжди радо приймали гостей. На вас чекають цікаві зустрічі й незабутні враження. Здійсніть захоплюючі прогулянки історичними районами Львова й околицями міста. Путівник проведе музеями і парками, познайомить з унікальними архітектурними ансамблями і пам’ятками, розповість про місцеві звичаї і традиції. Докладні карти допоможуть не загубитися в незнайомому місті.
Архітектурні розрізи найбільш цікавих споруд дозволяють уявити їхній інтер’єр. Безліч коричної інформації: як обрати гарне житло й ресторан, де придбати сувеніри, куди піти увечері відпочити і розважитися і т.і.
Понад 1000 яскравих ілюстрацій – як сучасних, так і наданих архівами музеїв та приватними колекціонерами – роблять розповідь про місто більш цікавою і пізнавальною.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Прогулянка Львовом. Путівник выбрать по выгодной цене в интернет каталоге книг odissey.kiev.ua с быстрой доставкой в любой уголок Украины. Напишите нашему менеджеру в интернет каталоге книг odissey.kiev.ua и мы привезем в Хмельницкий, Ивано-Франковск, Одесса и другие регионы. Книги по рубрикам: Художественно-документальная проза, Сад. Огород. Цветоводство, Развивающие игры для детей или другой аналог лучших товаров от производителя, удобно выбрать из большого ассортимента продукции. Самое лучшее предложение, купить Прогулянка Львовом. Путівник на сайте odissey.kiev.ua или по номеру (067) 440 97 59.