Одиссей +380444960470

Прогулянка Львовом. Путівник

Прогулянка Львовом. Путівник

Рейтинг:
Оценить:

Пропонуємо вам знайомство з дивовижним містом, історія якого нараховує близько 800 років. Львів і його жителі завжди радо приймали гостей. На вас чекають цікаві зустрічі й незабутні враження. Здійсніть захоплюючі прогулянки історичними районами Львова й околицями міста. Путівник проведе музеями і парками, познайомить з унікальними архітектурними ансамблями і пам’ятками, розповість про місцеві звичаї і традиції. Докладні карти допоможуть не загубитися в незнайомому місті.
Архітектурні розрізи найбільш цікавих споруд дозволяють уявити їхній інтер’єр. Безліч коричної інформації: як обрати гарне житло й ресторан, де придбати сувеніри, куди піти увечері відпочити і розважитися і т.і.
Понад 1000 яскравих ілюстрацій – як сучасних, так і наданих архівами музеїв та приватними колекціонерами – роблять розповідь про місто більш цікавою і пізнавальною.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Прогулянка Львовом. Путівник выбрать и заказать по оправданной цене в интернет магазине книг odissey.kiev.ua с удобной доставкой по Украине. Напишите нашему менеджеру в интернет магазине книг odissey.kiev.ua и мы организуем доставку в Одесса, Черкассы, Кропивницкий и другие регионы страны. Книги по рубрикам: Эзотерика. Парапсихология. Тайны, Экономика, Культура. Культурология или другой аналог уникальных товаров от производителя, можно выбрать и заказать из богатого выбора товаров. Заманчивое предложение, купить Прогулянка Львовом. Путівник на сайте Одиссей или по номеру (067) 440 97 59.