Одиссей +380444960470

Методологічні аспекти формування і ведення колекції генетичних ресурсів калини в умовах ex situ для. Москалець Т. З. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Представлена наукова праця є монографією, в якій на основі отриманих результатів досліджень в Інституті садівництва НААН України, висвітлені аспекти формування і ведення колекції калини звичайної в умовах ex situ. Зокрема, представлені способи закладання колекційних насаджень і підтримання їх у життєздатному стані та генетичній цілісності; вимоги до умов території перед формуванням саду калини; особливості садіння восени та навесні; підготовка ґрунту під сад калини; вимоги до садивного матеріалу та способи і норма садіння та догляд за рослинами; способи вивчення колекції за господарсько- цінними показниками. Надана характеристика для нових генотипів калини звичайної селекції Інституту садівництва НААН України та його наукової мережі, адаптованих до умов Полісся і Лісостепу України. Монографія рекомендована науковцям, які забезпечують процес формування і ведення колекції генетичних ресурсів плодових і ягідних культур, а також буде корисним посібником для аспірантів і студентів спеціальності 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Методологічні аспекти формування і ведення колекції генетичних ресурсів калини в умовах ex situ для. Москалець Т. З. Центр учбової літератури підібрати і замовити за доступною вартістю в книжковому інтернет каталозі Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва та України). Наберіть співробітнику у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми доставимо у Луцьк, Черкаси, Рівне та інші куточки країни. Книги по рубриках: Фінансове право, Новинки категорії, Англійська мова або інший аналог нових товарів від виробника, можна підібрати і замовити з великого асортименту продукції. Найкраща пропозиція купити Методологічні аспекти формування і ведення колекції генетичних ресурсів калини в умовах ex situ для. Москалець Т. З. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.