Одиссей +380444960470

Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин

Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин

Рейтинг:
Оцінити:
2141 рік. Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети.

Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин замовити за доступною ціною в онлайн магазині літератури odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у всі регіони України. Зателефонуйте нашому продавцю у онлайн магазині літератури odissey.kiev.ua і ми привеземо у Суми, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ та інші куточки країни. Книги по рубриках: Любовні романи, Земельне право. Екологічне право, Пізнавальна, література, що розвиває або інший аналог якісних товарів від виробника, можна замовити з величезного вибору виробів. Спеціальна пропозиція купити Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин на сайті odissey.kiev.ua або за номером (093) 720 91 82.