Одиссей +380444960470

Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин2141 рік. Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети.

Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин придбати за вигідною вартістю в онлайн магазині книг odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Напишіть менеджеру у онлайн магазині книг odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Біла Церква, Чернівці, Кам`янець-Подільський та інші регіони. Книги по рубриках: Сувенірна продукція, Бізнес. Підприємництво, Комерційна безпека або інший аналог кращих виробів від виробника, зручно придбати з широкого асортименту товарів. Краща пропозиція купити Колонія. Нові темні віки. Книга 1. Макс Кідрук. Бородатий Тамарин на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.