Одиссей +380444960470

99 франков. Бегбедер. Азбука-классика (pocket-book)

99 франков. Бегбедер. Азбука-классика (pocket-book)

Оцінити:
От издателя
  Роман `99 франков` представляет собой злую сатиру на рекламный бизнес, безжалостно разоблачает этот безумный и полный превратностей мир, в котором все презирают друг друга и так бездарно растрачивается человеческий ресурс...

Роман Бегбедера провокационен, написан в духе времени и весьма полемичен. Он стал настоящим событием литературного сезона, а его автор, уволенный накануне публикации из рекламного агентства, покинул мир рекламы, чтобы немедленно войти в мир бестселлеров.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
99 франков. Бегбедер. Азбука-классика (pocket-book) вибрати та замовити за відмінною ціною в книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua з швидкою доставкою по Україні. Напишіть співробітнику у книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Тернопіль, Херсон, Нікополь та інші регіони. Книги по рубриках: Країни, Новинки категорії, Італійська мова або інший аналог нових товарів від виробника, можна вибрати та замовити з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити 99 франков. Бегбедер. Азбука-классика (pocket-book) на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.