Одиссей +380444960470

Большой арабско-русский словарь в 2-х томах. Живий Язик

Большой арабско-русский словарь в 2-х томах. Живий Язик

Оцінити:
Словник складений відомим російським арабістом професором X.К.Барановим. Містить близько 100 000 слів та словосполучень сучасної літературної мови з детальною розробкою значень слів та їх відтінків. Включає суспільно-політичну, наукову та спеціальну термінологію. Широко представлені стійкі словосполучення, ідіоматичні вирази, прислів'я та приказки. До арабських слів дається необхідна граматична інформація.

Побудований за кореневою системою. Призначений для перекладачів, викладачів та студентів сходознавчих вузів, фахівців країн Арабського Сходу, а також для арабів, що вивчають російську мову. Словником можуть користуватися тюркологи, іраністи, індологи та ін.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Большой арабско-русский словарь в 2-х томах. Живий Язик придбати за відмінною ціною в каталозі книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у всі регіони України. Напишіть нашому фахівцеві у каталозі книг odissey.kiev.ua і ми доставимо у Суми, Житомир, Мелітополь та інші регіони країни. Книги по рубриках: Харчова промисловість та громадське харчування, Пізнавальна література для дітей, Інші галузі права або інший аналог кращих виробів від виробника, можна придбати з широкого вибору продукції. Вигідна пропозиція купити Большой арабско-русский словарь в 2-х томах. Живий Язик на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.