Одиссей +380444960470

Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2. Ребекка Яррос. Клуб Сімейного ДозвілляМиттєвий бестселер №1 за версією New York Times

Рейтинг: Amazon — 4.6; Goodreads — 4.35

«Четверте крило» та «Залізне полум’я» найкращі книжки фентезі 2023 року за версією Barnes & Noble


У перший рік деякі з нас втрачають життя. На другий рік ми втрачаємо свою людяність.

Багато хто очікував, що Вайолет Сорренґейл загине під час свого першого року навчання у Військовому коледжі Басґіат. Однак Обмолот був лише першим надважким випробуванням, покликаним відсіяти слабких, негідних і невдах.

А тепер починається справжнє навчання, тож Вайолет уже переймається, як вона впорається. Річ не тільки в тому, що другий курс має бути виснажливий і неймовірно жорстокий, до того ж, цього року вершники повинні навчитися витримувати фізичний і моральний тиск. Однак є ще новий віцекомендант, який поставив собі за особисту мету довести Вайолет, наскільки вона слабка і легкодуха, якщо тільки не зрадить чоловіка, якого кохає.

І хоча тіло Вайолет не таке сильне й витривале, як у інших курсантів, вона має гострий розум і залізну волю. А керівництво забуває найважливіший урок, який засвоюєш у Басґіаті: вершники драконів встановлюють власні правила. Проте самого бажання вижити цього року буде недостатньо. Адже Вайолет знає страшну таємницю, яку століттями приховували у Наваррі.приховували у Наваррі.


Рівень боротьби, бунтарства і надзвичайної чуттєвості досі захмарний

Daily Mail


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2. Ребекка Яррос. Клуб Сімейного Дозвілля підібрати і купити за нормальною вартістю в інтернет магазині книг Одіссей зі зручною доставкою у всі міста України. Напишіть продавцю у інтернет магазині книг Одіссей і ми зробимо доставку у Мелітополь, Дніпродзержинськ, Рівне та інші регіони країни. Книги по рубриках: Художньо-документальна проза, Турецька мова, Дитяча література або інший аналог кращих виробів від виробника, зручно підібрати і купити з великого асортименту продукції. Найкраща пропозиція купити Залізне полум’я. Емпіреї. Книга 2. Ребекка Яррос. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.