Одиссей +380444960470

Спалах. Золота бранка (книга 3). Рейвен Кеннеді. Клуб сімейного дозвілляУвага! Продукція сексуального характеру або інша продукція з віковим обмеженням. Продаж неповнолітнім заборонено. Продаж відповідно до вікового обмеження.


Я не обираю його. Більше не обираю. Я обираю себе

• Третя книжка серії «Золота бранка»
• Продано понад 2 000 000 примірників
• КСД купило права на всі 5 книг The Plated Prisoner Series, які поступово будуть видані

Коли відчайдушно потребуєш безпеки, легко повірити, що той, хто взявся захищати, справді піклується про тебе… Та колись доведеться збагнути: тебе просто хочуть тримати у клітці.

Добре це чи погано, але я - та, хто я є. Раба і переможниця, жадана й недосяжна. І, хоча тепер я самотня, у чужому королівстві, в оточенні зрадників і брехунів, я не збираюсь сидіти склавши руки. Адже в мені відродилась темна сила. І хтозна, чи не спрямую її на короля Равінгера. Зловісного, могутнього та… збіса привабливого.
Я засвоїла урок із довіри королям-маніпуляторам. Тож цього разу пастки розставлятиму я.

...та сподіваюся, що моє серце вийде з цього неушкодженим.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Спалах. Золота бранка (книга 3). Рейвен Кеннеді. Клуб сімейного дозвілля підібрати та придбати за доступною вартістю в інтернет магазині книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть співробітнику у інтернет магазині книг odissey.kiev.ua і ми організуємо поставку у Маріуполь, Рівне, Кам`янець-Подільський та інші регіони. Книги по рубриках: Сільське господарство та ветеринарія, Новинки категорії, Історія бізнесу. Мемуари та біографії бізнесменів або інший аналог кращих товарів від виробника, можна підібрати та придбати з широкого асортименту продукції. Найкраща пропозиція купити Спалах. Золота бранка (книга 3). Рейвен Кеннеді. Клуб сімейного дозвілля на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.