Одиссей +380444960470

Польське національне повстання 1863-1864 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Монографія. Кривошея І.І. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У виданні висвітлено події польського національно-визвольного повстання 1863 – 1864 рр. на Правобережній Україні. Розкрито не лише передісторію та перебіг повстання, а й частку окремих його учасників. Значна увага приділена діям російської влади, спрямованим на зменшення ролі місцевої шляхти у соціально-економічній та суспільно-політичній житті регіону після придушення царатом Січневого повстання. Автори колективної монографії репрезентують українські наукові установи та вищі навчальні заклади Києва, Донецька, Львова, Білої Церкви, Вінниці, Миколаєва, Умані, Черкас, а також Академію імені Яна Длугоша у Ченстохові (Польща). Для істориків, краєзнавців, викладачів, студентів та учнів навчальних закладів. В оформленні обкладинки використано репродукцію картини «Прощання з Європою» Олександра Аврома Сохачевського (Лейб Сондер, 1843 – 1923).

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Польське національне повстання 1863-1864 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Монографія. Кривошея І.І. Центр учбової літератури підібрати і замовити за адекватною ціною в інтернет магазині книг Одіссей зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте співробітнику у інтернет магазині книг Одіссей і ми організуємо поставку у Мелітополь, Житомир, Дніпропетровськ та інші регіони. Книги по рубриках: Домівництво. Рукоділля, Бізнес-додатки, Домівництво. Рукоділля або інший аналог нових виробів від виробника, можна підібрати і замовити з багатого вибору товарів. Приваблива пропозиція купити Польське національне повстання 1863-1864 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Монографія. Кривошея І.І. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.