Одиссей +380444960470

Перепрограмуйте свій мозок з ОКР: потужні навички та ефективні методикизвільнення від нав’язливих. Вільям Х. Янгс, Кетрін М. Піттмен. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Ми звикли високо цінувати людський мозок, адже він здатний ставити масштабні завдання — від будівництва пірамід до висадки на Місяць — та успішно вирішувати їх. Однак цей же мозок розставляє пастки, створюючи переконання, які мучать нас. Він породжує сумніви, що спричиняють невпинне занепокоєння. І перемикає увагу на думки, про які неможливо перестати думати, — і нам починає здаватися: треба робити щось знову і знову, щоб відчути полегшення. Мозок може завадити прийняти найпростіше рішення, нескінченно пропонуючи різні сценарії, тож здається, ніби правильний вибір зробити неможливо. Так виникає обсесивно-компульсивний розлад (ОКР). У цій книжці клінічні психологи Кетрін Піттмен і Вільям Янгс поділяться своїми знаннями про процеси, що спричиняють нав’язливі думки та дії, і покажуть, як знизити їхню інтенсивність. Пояснять виникнення болісного відчуття тривоги і страху, що змушує постійно виконувати певні дії, щоб відчути якесь полегшення.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Перепрограмуйте свій мозок з ОКР: потужні навички та ефективні методикизвільнення від нав’язливих. Вільям Х. Янгс, Кетрін М. Піттмен. Центр учбової літератури придбати за адекватною ціною в книжковому онлайн магазині Одіссей з оперативною доставкою у всі міста України. Зателефонуйте нашому продавцю у книжковому онлайн магазині Одіссей і ми доставимо у Запоріжжя, Маріуполь, Чернігів та інші регіони країни. Книги по рубриках: Бізнес. Підприємництво, Маркетинг. Реклама. Зв`язки з громадськістю, Природні науки. Математика або інший аналог нових товарів від виробника, зручно придбати з великого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити Перепрограмуйте свій мозок з ОКР: потужні навички та ефективні методикизвільнення від нав’язливих. Вільям Х. Янгс, Кетрін М. Піттмен. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.