Одиссей +380444960470

Співпрацівники Творця. Олександр В'ялов. Книгоноша


Оцінити:
«Співпрацівники Творця» – це збірник життєписів видатних людей: вчених, композиторів, художників, педагогів, лікарів, державних діячів. Кожен із них – захопливе свідчення того, як віра в Бога Творця впливає на спосіб життя людини, допомагає їй усвідомити своє покликання, розвинути дані Богом здібності, дарувати багатьом людям радість і натхнення. У величезній кількості видань епізодично згадано багатьох героїв цієї книжки, названо їхні імена, цитовано їхні висловлювання, обговорено їхні душевні муки та геніальні відкриття. В цій книзі розрізнені відомості про чудових творців нашої історії зібрано в одне ціле. Адже тільки так можна скласти більш-менш цілісне уявлення про те, що Бог чинив (і чинить) у житті тих, хто присвятив себе Йому.

«Співпрацівники Творця» має ще кілька переваг. Вона доступна і дорослим, і дітям. А ще краще, якщо дорослі тати й мами прочитають її зі своїми хлопчиками і дівчатками, допомагаючи їм знайти кращі приклади для наслідування, ніж пропонують нескінченні телесеріали або соцмережі. Окрім того, цю книгу необов’язково читати за порядком. Кожна історія - автономна, її можна читати самостійно, без зв’язку з іншими. Тому кожен сам може вирішити, що читати, а що (принаймні на якийсь час) залишити на потім. Нарешті, книжка може принести незмірну користь тим, хто викладає у школі (загальноосвітній чи недільній), священнослужителям і навіть бізнес-тренерам, які шукають цікаві, мотивувальні приклади для своїх промов.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Співпрацівники Творця. Олександр В'ялов. Книгоноша вибрати за адекватною вартістю в магазині книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою по Києву. Наберіть співробітнику у магазині книг odissey.kiev.ua і ми зробимо поставку у Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг та інші регіони. Книги по рубриках: Бізнес. Підприємництво, Релігії. Езотерика. Окультизм, Автостоп або інший аналог приємних товарів від виробника, зручно вибрати з широкого вибору товарів. Спеціальна пропозиція купити Співпрацівники Творця. Олександр В'ялов. Книгоноша на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.