Одиссей +380444960470

Тіло, мій дім. Рупі Каур. VivatРупі Каур запрошує до глибокої та відвертої мандрівки минулим, теперішнім і майбутнім. «тіло, мій дім» – це збірка щирих і чесних розмов із собою, що нагадують про важливість любові, прийняття, сестринства і готовності до змін. В авторських ілюстраціях відбилися світло і темрява, потрясіння і спокій, природність і плекання нового.

Про авторку

Рупі Каур — поетка, художниця, перформерка. Авторка книжок «молоко і мед», «сонце та її квіти». Ці дві збірки було продано накладом понад 8 мільйонів примірників та перекладено понад сорока мовами. «тіло, мій дім» є третьою книгою поезій авторки. Рупі Каур у своїй творчості порушує теми кохання, втрати, травми, зцілення, жіночності та міграції. Вона почувається найбільш природно, коли займається творчістю або декламує поезію зі сцени.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Тіло, мій дім. Рупі Каур. Vivat вибрати та придбати за вигідною ціною в інтернет каталозі літератури Одіссей з швидкою доставкою у всі регіони України. Напишіть менеджеру у інтернет каталозі літератури Одіссей і ми доставимо у Одеса, Житомир, Хмельницький та інші міста. Книги по рубриках: Природознавство, Апаратне забезпечення, Новинки категорії або інший аналог приємних виробів від виробника, можна вибрати та придбати з великого вибору продукції. Приваблива пропозиція купити Тіло, мій дім. Рупі Каур. Vivat на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.