Одиссей +380444960470

Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМЯкби він був зі мною, то все було б інакше… Отем та Фінн колись були нерозлийвода. А тоді щось змінилося. А може, змінилися вони. Тепер вони цураються одне одного. В Отем є хлопець Джеймі та компанія вірних друзів. А Фінн став найпопулярнішим хлопцем у школі, з яким кожен мріє водитися.

Та це ніяк не притуплює відчуттів, які виникають в Отем щоразу, коли їхні з Фінном шляхи перетинаються. Обоє дорослішають із думкою, що все могло бути інакше. Можливо, їм все ж варто бути разом? Час невпинно стікає, і Отем розуміє: ще трохи — і вона все проґавить, ще трохи — і буде запізно…

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМ замовити за нормальною вартістю в книжковому каталозі Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть фахівцеві у книжковому каталозі Одіссей і ми зробимо поставку у Полтава, Черкаси, Хмельницький та інші міста. Книги по рубриках: Пригодницька література, Міжнародні відносини. Зовнішня політика, Педагогіка, Політика, Соціологія. Демографія, Українська мова або інший аналог якісних виробів від виробника, зручно замовити з великого вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМ на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.