Одиссей +380444960470

Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМЯкби він був зі мною, то все було б інакше… Отем та Фінн колись були нерозлийвода. А тоді щось змінилося. А може, змінилися вони. Тепер вони цураються одне одного. В Отем є хлопець Джеймі та компанія вірних друзів. А Фінн став найпопулярнішим хлопцем у школі, з яким кожен мріє водитися.

Та це ніяк не притуплює відчуттів, які виникають в Отем щоразу, коли їхні з Фінном шляхи перетинаються. Обоє дорослішають із думкою, що все могло бути інакше. Можливо, їм все ж варто бути разом? Час невпинно стікає, і Отем розуміє: ще трохи — і вона все проґавить, ще трохи — і буде запізно…

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМ купити за адекватною ціною в книжковому каталозі Одіссей зі зручною доставкою у всі міста України. Напишіть співробітнику у книжковому каталозі Одіссей і ми зробимо поставку у Дніпропетровськ, Миколаїв, Дніпропетровськ та інші куточки країни. Книги по рубриках: Право. Юридичні науки, Машинобудування, Дитяча література або інший аналог оригінальних виробів від виробника, зручно купити з великого асортименту виробів. Краща пропозиція купити Якби він був зі мною. Лора Новлін. Видавництво РМ на сайті Одіссей або за номером (044) 496 04 70.