Одиссей +380444960470

Тисяча ударів серця. Кіра Касс


Оцінити:
Новинка від Кіри Касс, авторки популярної серії книг «Відбір»! Очікуйте у 2024 році.

«Любов має звук. Це звучить так, ніби тисячі ударів серця відбуваються одночасно».

Принцеса Анніка жила комфортним життям, але ніякі предмети розкоші не можуть змінити той факт, що вона не може контролювати своє життя. Король, який колись був її люблячим батьком, охолонув, і незабаром Анніка буде змушена вийти заміж без кохання заради політичної вигоди.

Леннокс присвятив своє життя дахрейнській армії, сподіваючись одного дня допомогти їм повернути трон, який у них вкрали. Для Леннокса ідея кохання — це лише відволікання — ніщо не стане на заваді боротися за його народ.

Але коли кохання, незважаючи ні на що, знаходить їх обох, вони пов’язані його покликом. Вони не можуть бути разом, але нестримний гул тисячі ударів серця не дозволить їм залишитися окремо. Кіра Кесс привносить свою фірмову блискучу романтику в цю прекрасну історію про закоханих у зірках і давні таємниці.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Тисяча ударів серця. Кіра Касс вибрати та придбати за найкращою вартістю в магазині книг odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте нашому фахівцеві у магазині книг odissey.kiev.ua і ми зробимо доставку у Нікополь, Рівне, Миколаїв та інші регіони. Книги по рубриках: Культура. Культурологія, Книги для дівчаток, Транспорт. Автомобілі або інший аналог унікальних товарів від виробника, зручно вибрати та придбати з багатого вибору товарів. Найкраща пропозиція купити Тисяча ударів серця. Кіра Касс на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.