Одиссей +380444960470

Прислуга. Кетрін Стокетт. Клуб Сімейного Дозвілля


Оцінити:
• Серія художньої літератури «КУЛЬТREAD»
• Опублікована в 40 країнах світу
• 100 тижнів у The New York Times Best Seller list
• Оскароносна екранізація від режисера Тейта Тейлора


1960-і роки, штат Міссісіпі, США. Ейбілін все своє життя пропрацювала служницею у білих людей, виростила сімнадцять їхніх дітей, але втратила свого єдиного сина. Мінні — невгамовна й нестримна жінка, з якою не варто сперечатися. Через свій непростий характер вона змушена часто змінювати господарів, але роботу таки може знайти: її торти і пироги незрівнянні. Скітер, біла дівчина, після закінчення університету повертається у рідний Джексон. Вона мріє про письменницьку кар’єру і хоче розповісти світові про те, що коїться тут, на Півдні Америки.

Ці жінки — дуже різні. Але їх об’єднує загострене відчуття справедливості та непереборне прагнення до змін у своєму житті. Вони разом пишуть свою таємну книгу про нелегку долю та устав тогочасного життя і не знають, чи вдасться їй колись побачити світ…

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Прислуга. Кетрін Стокетт. Клуб Сімейного Дозвілля підібрати та придбати за найкращою вартістю в інтернет каталозі літератури Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте нашому консультанту у інтернет каталозі літератури Одіссей і ми привеземо у Чернігів, Луцьк, Дніпродзержинськ та інші регіони. Книги по рубриках: Художня література, Новинки категорії, Містика. Жахи або інший аналог доступних виробів від виробника, можна підібрати та придбати з багатого вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити Прислуга. Кетрін Стокетт. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.