Одиссей +380444960470

Панк 57. Пенелопа Дуглас. Клуб Сімейного ДозвілляУвага! Продукція сексуального характеру або інша продукція з віковим обмеженням. Продаж неповнолітнім заборонено. Продаж відповідно до вікового обмеження.


Від авторки бестселерів New York Times, USA Today та Wall Street Journal

Ми були ідеальною парою. Поки не зустрілися

У п’ятому класі вчителі випадково поставили Мішу і Раєн у пару для листування. Їх розділяли десятки кілометрів, але об’єднували спільні думки і захоплення. Тільки одне з одним вони могли бути по-справжньому відвертими та щирими. Ці листи тримали їх на плаву в найтяжчі моменти дорослішання. Довгі сім років у їхньої дружби було лише три правила: не шукати одне одного в соцмережах, жодних телефонних дзвінків, жодних фотографій.

Проте одного дня Міша вирішив порушити домовленість і побачити Раєн... Це була ненависть із першого погляду! Але Раєн навіть не здогадувалася, що перед нею Міша, її Міша. Дівчина не розуміє, чому більше не отримує листів від нього, чому він зник з її життя. Однак вона готова на все, аби повернути друга!

Пенелопа Дуглас має дивовижну здатність створювати максимально щирих персонажів, правдоподібні сюжетні лінії та романтичні зв’язки, які перебувають поза межами цього світу
Ешлі С’юзан, авторка бестселерів New York Times

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Панк 57. Пенелопа Дуглас. Клуб Сімейного Дозвілля підібрати за адекватною вартістю в книжковому інтернет каталозі Одіссей зі зручною доставкою по Києву та всій Україні. Зателефонуйте нашому експерту у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми зробимо доставку у Суми, Кривий Ріг, Одеса та інші куточки країни. Книги по рубриках: Грецька мова, Російська мова як іноземна, Мистецтво або інший аналог унікальних виробів від виробника, можна підібрати з великого асортименту товарів. Краща пропозиція купити Панк 57. Пенелопа Дуглас. Клуб Сімейного Дозвілля на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.