Одиссей +380444960470

Розвиток спортивних ігор в умовах глобалізації (на матеріалі баскетболу): [монографія. Сушко Р. О. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У монографії розглянуто та узагальнено особливості розвитку спортивних ігор в умовах глобалізації спорту вищих досягнень. На основі експериментальних досліджень обґрунтовано та розроблено концепцію і теоретичну модель розвитку спортивних ігор, розроблено технологію підготовки в спортивних іграх (на матеріалі баскетболу) з урахуванням впливу чинників глобалізації спорту вищих досягнень. Показано сучасні тенденції формування програм багаторічної підготовки баскетболістів високої кваліфікації з урахуванням впливу чинників глобалізації спорту вищих досягнень на розвиток баскетболу в Україні. На основі проведених досліджень визначено шляхи подальшого вдосконалення підготовки баскетболістів і перспективні напрями розвитку українського баскетболу. Для фахівців галузі олімпійського та професійного спорту ? науковців, викладачів, тренерів, аспірантів, магістрантів, студентів, усіх, хто цікавиться актуальними проблемами розвитку спортивних ігор у сучасних умовах.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Розвиток спортивних ігор в умовах глобалізації (на матеріалі баскетболу): [монографія. Сушко Р. О. Центр учбової літератури замовити за хорошою ціною в каталозі книг Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва та України). Напишіть нашому експерту у каталозі книг Одіссей і ми зробимо поставку у Мелітополь, Нікополь, Львів та інші регіони країни. Книги по рубриках: Популярна та нетрадиційна медицина, Шопінг, путівники по магазинах, Біологія. Біологічні науки або інший аналог оригінальних товарів від виробника, можна замовити з величезного вибору товарів. Спеціальна пропозиція купити Розвиток спортивних ігор в умовах глобалізації (на матеріалі баскетболу): [монографія. Сушко Р. О. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.