Одиссей +380444960470

Ретрит. Сара Пірс. ArtbooksДовгоочікуване продовження «Санаторію»!

На острові біля девонського узбережжя відкрився сучасний відпочинковий комплекс — справжня ідилія, місце, де можна забути про турботи й набратися сил. Втім, на цьому острові є й сумнозвісна скеля Смерті, де колись діяв маніяк-убивця. Подейкують, що ця місцина проклята.

Під павільйоном для йоги знаходять тіло жінки — схоже, стався нещасний випадок, і вона розбилася. Але незабаром детективка Елін Ворнер з’ясовує, що ця жінка взагалі не мала тут бути.

Що довше Елін перебуває на острові, то більше таємниць зринає навколо. І коли під водою знаходять ще одну жертву, вона починає підозрювати, що всі чутки про цей острів — правда.

Схоже, історія повторюється, і він знову збере свою криваву данину…

Чому варто придбати:

· Завершальна частина історії детективки Елін Ворнер, з якою читачі познайомилися в «Санаторії»
· Моторошно-захоплива історія, яка не відпускатиме вас від першої сторінки аж до останньої
· Справжній подарунок для поціновувачів романів у стилі Агати Крісті

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ретрит. Сара Пірс. Artbooks вибрати за вигідною ціною в інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua зі зручною доставкою у всі регіони України. Наберіть продавцю у інтернет каталозі книг odissey.kiev.ua і ми зробимо доставку у Дніпропетровськ, Нікополь, Павлоград та інші міста. Книги по рубриках: Фінська мова, Клінічна медицина. Внутрішні хвороби, Загальна патологія. Загальна терапія, Спорт або інший аналог нових виробів від виробника, зручно вибрати з широкого асортименту продукції. Спеціальна пропозиція купити Ретрит. Сара Пірс. Artbooks на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.