Одиссей +380444960470

Ретрит. Сара Пірс. Artbooks

Ретрит. Сара Пірс. Artbooks

Ретрит. Сара Пірс. Artbooks
Ретрит. Сара Пірс. Artbooks

Рейтинг:
Оцінити:
Довгоочікуване продовження «Санаторію»!

На острові біля девонського узбережжя відкрився сучасний відпочинковий комплекс — справжня ідилія, місце, де можна забути про турботи й набратися сил. Втім, на цьому острові є й сумнозвісна скеля Смерті, де колись діяв маніяк-убивця. Подейкують, що ця місцина проклята.

Під павільйоном для йоги знаходять тіло жінки — схоже, стався нещасний випадок, і вона розбилася. Але незабаром детективка Елін Ворнер з’ясовує, що ця жінка взагалі не мала тут бути.

Що довше Елін перебуває на острові, то більше таємниць зринає навколо. І коли під водою знаходять ще одну жертву, вона починає підозрювати, що всі чутки про цей острів — правда.

Схоже, історія повторюється, і він знову збере свою криваву данину…

Чому варто придбати:

· Завершальна частина історії детективки Елін Ворнер, з якою читачі познайомилися в «Санаторії»
· Моторошно-захоплива історія, яка не відпускатиме вас від першої сторінки аж до останньої
· Справжній подарунок для поціновувачів романів у стилі Агати Крісті

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ретрит. Сара Пірс. Artbooks підібрати та придбати за нормальною ціною в книжковому онлайн магазині Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть нашому консультанту у книжковому онлайн магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Кременчук, Мелітополь, Львів та інші міста. Книги по рубриках: Пригодницька література, Новинки категорії, Сад. Город. Квітникарство або інший аналог вигідних виробів від виробника, зручно підібрати та придбати з великого вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити Ретрит. Сара Пірс. Artbooks на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.