Одиссей +380444960470

Книга: Людина, яка померла двічі. Річард Осман. Клуб сімейного дозвілля

Книга: Людина, яка померла двічі. Річард Осман. Клуб сімейного дозвілля

Оцінити:
Бестселер із багатомільйонними накладами Від автора "Клубу вбивств по четвергах"
Права на екранізацію придбав Стівен Спілберґ

Успішно розкривши попередню справу, невгамовний "Клуб убивств по четвергах" не планує спочивати на лаврах. Та їм би й не вдалося, адже Елізабет отримує листа - не дуже бажаний привіт із минулого. Ексцентричні пенсіонери незчулися, як їх втягнули в нову таємницю. Тут і пограбований злочинець, вельми закоханий у свій садочок, і британська контррозвідка, і класично суворий колумбійський картель… а ще браслети дружби, маргаритки й вівсяні батончики. Та головне - зниклі діаманти вартістю двадцять мільйонів фунтів. Як тут встояти і не поринути в розслідування з головою?

Але цього разу ігри можуть швидко скінчитися, адже таємницю супроводжують цинічні вбивства. Елізабет, Джойс, Ібрагім і Рон, із допомогою своїх друзів у поліції, мусять в усьому розібратися - аби тільки не було запізно.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Людина, яка померла двічі. Річард Осман. Клуб сімейного дозвілля вибрати за відмінною ціною в книгарні Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте нашому співробітнику у книгарні Одіссей і ми зробимо поставку у Кривий Ріг, Кременчук, Бердянськ та інші міста. Книги по рубриках: Медицина, Регіони, Японська мова або інший аналог оригінальних виробів від виробника, можна вибрати з величезного асортименту виробів. Приваблива пропозиція купити Книга: Людина, яка померла двічі. Річард Осман. Клуб сімейного дозвілля на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.