Одиссей +380444960470

Мальована історія Незалежності України. Брати Капранови. Зелений песНезалежність не впала з неба – державницька традиція живе на наших землях зі скіфських часів і фактично не переривалася до 1991-го. Короткий і зрозумілий виклад подій минулого разом із мальованими історіями дозволить читачам легко зорієнтуватися у такому складному питанні, як походження Української держави та боротьба за її встановлення, а пантеон героїв дасть приклад для наслідування.

Це – книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли українцями. Люди споконвіку цікавилися минулим. Монах Нестор, наприклад, вивчав записи своїх попередників і писав «Повість минулих літ», а архимандрит Петро Могила розкопував руїни Десятинної церкви. Історія та археологія завжди ідуть поруч, даруючи нам знання про те, як і навіщо жили наші предки, за що боролися, про що мріяли. І допомагають знайти відповідь на питання – навіщо ми є на цій землі. Бо сучасне виростає з минулого. Так само, як і ми продовжимо своє життя у наступних поколіннях. Історія – це не набір фактів і дат. Це безперервний процес, який не зупиняється ані на мить.

Той, хто розуміє його, зможе зробити вірний вибір сьогодні. Саме для цього, спираючись на праці гігантів української історії, археології та етнографії, ми вибудували цей єдиний ланцюг подій минулого, що врешті призвели до появи на мапі світу не залежної держави із назвою Україна. Нашої Батьківщини.


Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Мальована історія Незалежності України. Брати Капранови. Зелений пес вибрати та придбати за хорошою ціною в магазині книг Одіссей зі зручною доставкою по Україні. Наберіть нашому експерту у магазині книг Одіссей і ми організуємо поставку у Одеса, Кропивницький, Полтава та інші регіони. Книги по рубриках: Поезія, Нідерландська мова, Італійська мова або інший аналог приємних товарів від виробника, можна вибрати та придбати з широкого асортименту продукції. Найкраща пропозиція купити Мальована історія Незалежності України. Брати Капранови. Зелений пес на сайті Одіссей або за номером (066) 459 01 41.