Одиссей +380444960470

Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати

Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати

Оценить:

«Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» ? книжка авторських рецептів відомого українського шеф-кухаря, блогера, чиї матеріали можна прочитати у рейтингових медіа, ведучого літературно-кулінарного шоу на «UA: Суспільне» та кулінарного експерта програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», реформатора шкільного харчування та автора першого в Україні кулінарного онлайн-курсу «Міркувати, як кухар» ? Євгена Клопотенка.

До книжки входять 70 рецептів, поділених на сім розділів: сніданки, закуски та салати, перші страви, другі страви, страви для дітей, солодкі страви, варення. Корисним доповненням є готові варіанти страв для особливих обідів та вечерь. Вступне слово та примітки автора мотивуватимуть читачів експериментувати на кухні, створюючи власні шедеври. Ілюструватимуть рецепти яскраві фуд-фото.

«Книга повністю відповідає моїй місії та місії моєї команди ? покращити культуру харчування. Головний меседж у тому, що готувати смачно ? це просто. Щоб приготувати страву, після якої хочеться жити, не потрібно витрачати багато коштів та часу. І страви, які є у книзі, це доводять. Я хочу, щоб люди навчилися їсти по-іншому та стали, завдяки цьому, щасливішими», ? розповідає Євген Клопотенко.

До рецептів додані QR-коди, що вестимуть на відеоверсію, щоб ще більше спростити процес приготування страв, довести, що час, проведений на кухні, може приносити справжнє творче задоволення. Готувати за книжкою Євгена Клопотенка ? означає долучитися до справжніх гастроентузіастів.


Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати заказать по нормальной цене в книжном онлайн магазине odissey.kiev.ua со своевременной доставкой в любой уголок Киева и Украины. Позвоните эксперту в книжном онлайн магазине odissey.kiev.ua и мы сделаем поставку в Кривой Рог, Винница, Херсон и другие уголки страны. Книги по рубрикам: Страхование. Социальное обеспечение, Другие отрасли права, Саморазвитие. Мотивация или другой аналог лучших товаров от производителя, можно заказать из обширного ассортимента продукции. Лучшее предложение, купить Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати на сайте odissey.kiev.ua или по номеру (093) 720 91 82.