Ћдиссей +380444960470

Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі. Вілл Ґомперц. ArtHuss

Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі. Вілл Ґомперц. ArtHuss

Рейтинг:
Оценить:
Російською мовою виходила пiд назвою: Непонятное искусство. От Моне до Бэнкси. Гомперц Уилл. Синдбад

«ЯК БАРАН НА НОВІ ВОРОТА» – ЗНАЙОМО? Добре знаєтесь на мистецтві? Як щодо сучасних течій: постмодернізм, авангард, дадаїзм? Якщо вам знайоме відчуття розгубленості при спогляданні сучасних шедеврів, тоді ви також знаєте, як це буває неприємно: дивитися на об’єкт захоплення оточуючих – і не розуміти… НІЧОГО! Віллу Гомперцу це відчуття не давало спокою все свідоме життя – аж поки він не взяв за мету: розібратись, або загинути. Це видання – свідчення того, що Гомперц таки вийшов зі своєї боротьби переможцем. Купіть книгу «Що це взагалі таке? 150 років нового мистецтва в одній пілюлі» - та пересвідчитесь самі: розібратись в сучасних "потоках свідомості" та численних "-ізмах" – легше, ніж здається на перший погляд!

Секрет – у розумінні того, що всі митці мають дещо спільне. Що – дізнаєтесь у книзі мистецтвознавця, критика та редактора відділу мистецтв Бі-Бі-Сі – Віла Ґомперца!

ЧОМУ ЦЕ УМІЮТЬ ОДИНИЦІ
Автор відповідає на всі ваші питання:
чому пісуар Сальвадора Далі може бути віхою в мистецтві, а ваш – ні;
скільки має еволюціонувати мистецтво, щоб з’явився новий «Чорний квадрат»;
чому малюнки 5-річного маляти – не те саме, що картини Пікассо;
що відрізняє Кандинського від Малєвича;
чим особливі "картинки" Енді Уоргола;
хто такий Бенксі і в чому його заслуга.

Цю книгу не потрібно читати зі словником: мова автора проста, жоден абзац не потребує повторного перечитування. Ґомперц ніби бере читача за руку і проводить екскурсію всіма залами сучасного "арту": від історичного початку до ймовірного майбутнього. Книга «Що це взагалі таке» – "мастрід" для витончених людей, які хочуть осягнути таємницю популярності Енді Уорхола та "незрозумілого мистецтва" в цілому!

Контакты
Вы можете отправить нам запрос по электронной почте
  Очистить
Обсуждение: Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі. Вілл Ґомперц. ArtHuss
нет сообщений на этот товар
Вернуться на страницу товара
Новое сообщение
Добавить сообщение  Очистить
В нашем интернет-магазине Вы можете купить книгу Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі. Вілл Ґомперц. ArtHuss в Киеве, Украине: Харьков, Одесса, Днепр, Мариуполь, Львов, Сумы, Чернигов, Черкассы, Черновцы, Хмельницкий, Кропивницкий, Полтава, Кременчуг, Ровно, Ужгород, Ивано-Франковск, Житомир, Тернополь, Николаев, Херсон, Запорожье, Винница, Луцк и других городах Украины.