Одиссей +380444960470

Книга: Сила моменту Тепер. Посібник із духовного просвітлення. Екхарт Толле. Terra Incognita

Книга: Сила моменту Тепер. Посібник із духовного просвітлення. Екхарт Толле. Terra Incognita

Оцінити:
Ця книга про те, що всі ми — божевільні. Божевільні, які ходять і розмовляють самі із собою. Просто більшості з нас це поки що вдається робити непомітно для інших — як, зрештою, і для себе самих.

Ця книга про важливість уміння не думати. Бо тільки там, за межею слів, є все те, чого ми так розпачливо прагнемо: натхнення, радість, справжня любов. І воно доступне нам вже і негайно — у магічній миті Тепер.

Для широкого кола читачів.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Сила моменту Тепер. Посібник із духовного просвітлення. Екхарт Толле. Terra Incognita підібрати за хорошою ціною в інтернет магазині книг Одіссей з оперативною доставкою у всі регіони України. Зателефонуйте експерту у інтернет магазині книг Одіссей і ми зробимо поставку у Кропивницький, Тернопіль, Вінниця та інші міста. Книги по рубриках: Етика бізнесу. Ділове спілкування, Етнографія, Езотерика. Парапсихологія. Таємниці або інший аналог нових товарів від виробника, зручно підібрати з величезного асортименту товарів. Найкраща пропозиція купити Книга: Сила моменту Тепер. Посібник із духовного просвітлення. Екхарт Толле. Terra Incognita на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.