Одиссей +380444960470

Книга: Прогулянка Закарпаття (російська)

no photo

Оцінити:
Мы приглашаем Вас прогуляться по улицам Ужгорода, Мукачево, Береговому, Виноградову и другим городам " Серебряной Земли". Это руководство - хороший справочник по музеям Закарпатья и национальным паркам уникальным архитектурным ансамблям и памятникам истории; он также расскажет Вам о местных обычаях и традициях.
Подробные карты этого руководства помогут не только ориентироваться в незнакомом городе, но и посетить наиболее интересные места.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга: Прогулянка Закарпаття (російська) вибрати та придбати за доступною ціною в книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua зі своєчасною доставкою по Києву та всій Україні. Наберіть нашому менеджеру у книжковому онлайн магазині odissey.kiev.ua і ми доставимо у Миколаїв, Івано-Франківськ, Дніпродзержинськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Фінанси, Пізнавальна, література, що розвиває, Німецька мова або інший аналог нових товарів від виробника, зручно вибрати та придбати з великого асортименту виробів. Вигідна пропозиція купити Книга: Прогулянка Закарпаття (російська) на сайті odissey.kiev.ua або за номером (066) 459 01 41.