Одиссей +380444960470

Вікова психологія: Навчальний посібник. 2-ге видання. Кацавець Р.С. Алерта


Оцінити:
Мета навчального посібника – проілюструвати способи наукового вивчення сутності психічного розвитку особистості упродовж її онтогенезу. Зокрема, висвітлити рівні зрілості; актуальні і потенціальні можливості; інтелектуальні і особистісні зміни у психічному розвитку у різні періоди життя.

Промовистий процес становлення і формування особистості під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників, серед яких чільне місце займає виховання і навчання. Завважено на професійно-етичні норми; ставлення до людини, з урахуванням її прав, індивідуальних особливостей, інтересів. Для студентів, які навчаються у закладах вищої освіти України.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Ви нещодавно дивилися
немає товарів
Вікова психологія: Навчальний посібник. 2-ге видання. Кацавець Р.С. Алерта вибрати та купити за вигідною вартістю в каталозі книг odissey.kiev.ua з оперативною доставкою по Києву. Зателефонуйте нашому експерту у каталозі книг odissey.kiev.ua і ми організуємо доставку у Біла Церква, Запоріжжя, Чернівці та інші регіони. Книги по рубриках: Митне право, Економіка, Мови та середовища програмування або інший аналог якісних виробів від виробника, зручно вибрати та купити з багатого асортименту продукції. Краща пропозиція купити Вікова психологія: Навчальний посібник. 2-ге видання. Кацавець Р.С. Алерта на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.