Одиссей +380444960470

Форми та зміст медичної облікової документації для медичних підрозділів військових частин Збройних С. В.І.Рудь. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Методичні рекомендації призначені для начальників медичних підрозділів частини і мають за мету надати методичну допомогу в організації та веденні обліково-звітної документації медичної служби частини.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Форми та зміст медичної облікової документації для медичних підрозділів військових частин Збройних С. В.І.Рудь. Центр учбової літератури підібрати і замовити за вигідною ціною в магазині книг Одіссей зі зручною доставкою по Києву та всій Україні. Наберіть нашому фахівцеві у магазині книг Одіссей і ми зробимо поставку у Івано-Франківськ, Одеса, Миколаїв та інші куточки країни. Книги по рубриках: Кіноромани, Комп`ютерна література, Записки мандрівників, мемуари, дослідження або інший аналог приємних товарів від виробника, можна підібрати і замовити з великого асортименту виробів. Спеціальна пропозиція купити Форми та зміст медичної облікової документації для медичних підрозділів військових частин Збройних С. В.І.Рудь. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.