Одиссей +380444960470

Управління діями механізованих підрозділів (відділення, бойова група,дії солдата в бою). А. В. Луньков. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У підручнику на основі вимог керівних документів, досвіду бойового застосування підрозділів Сухопутних військ ЗС України під час проведення Антитерористичної операції на Сході України розглядається основи застосування механізованих підрозділів (відділення, бойової групи, дії солдата в бою). Підручник складено відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик, робочих програм з підготовки для курсантів, які навчаються за спеціальністю 253 «Військове управління (за видами Збройних Сил)» за спеціалізацією «Управління діями підрозділів механізованих військ».

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Управління діями механізованих підрозділів (відділення, бойова група,дії солдата в бою). А. В. Луньков. Центр учбової літератури підібрати та придбати за реальною вартістю в книжковому інтернет магазині Одіссей з оперативною доставкою у всі міста України. Зателефонуйте нашому менеджеру у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми зробимо поставку у Житомир, Маріуполь, Луцьк та інші куточки країни. Книги по рубриках: Автотранспорт, Подарувальні видання, Системи проектування (CAD/CAM) або інший аналог вигідних виробів від виробника, можна підібрати та придбати з багатого асортименту продукції. Вигідна пропозиція купити Управління діями механізованих підрозділів (відділення, бойова група,дії солдата в бою). А. В. Луньков. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.