Одиссей +380444960470

Тактика особистої охорони на війні. Приватні військові компанії. Записки офіцера спецназу. Гуліверов С. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У найближчому майбутньому весь світ дізнається про те, що всі перевороти, всі локальні конфлікти відбуваються саме із застосуванням «шукачів пригод», найманців, «диких гусей» або «ПВК» під «чуйним» керівництвом державних спеціальних служб. Усі передові держави світу вже забезпечені приватними військовими фірмами, тільки вони мають різні найменування, різний статус, різні повноваження і різний ресурс. Цими напівцивільними підрозділами легше прикриватися у випадках якихось «розборок» або глобальних форс мажорних обставин. Ці компанії не несуть такої відповідальності в міжнародному правовому відношенні, як несуть військовослужбовці, наприклад, певної країни, роду військ і військової частини. Своєю чергою найманці «контрактери», так само, не несуть моральної, людської, душевної відповідальності за ті дії, які вони вчиняють у чужій країні, бо ця країна не є для них Батьківщиною, їм просто за це платять хороші гроші, і вони вважають, «що після мене хоч потоп»! Тому коли ми бачимо, що відбувається маленький локальний не масштабний конфлікт, потрібно розуміти, що за ним стоїть дуже великий глобальний «керівник» і дрібні інтереси населення під час цих глобальних подій враховуватися, на жаль, не будуть.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Тактика особистої охорони на війні. Приватні військові компанії. Записки офіцера спецназу. Гуліверов С. Центр учбової літератури замовити за адекватною ціною в магазині книг Одіссей зі зручною доставкою у всі міста України. Зателефонуйте нашому продавцю у магазині книг Одіссей і ми зробимо доставку у Херсон, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші регіони. Книги по рубриках: Автостоп, Іграшки, Транспорт. Автомобілі або інший аналог нових товарів від виробника, можна замовити з величезного вибору товарів. Краща пропозиція купити Тактика особистої охорони на війні. Приватні військові компанії. Записки офіцера спецназу. Гуліверов С. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.