Одиссей +380444960470

Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в цивільному с. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Пропоноване видання концентрує увагу на рішеннях ЄСПЛ у галузі цивільного судочинства, а конкретно тих, що присвячені захисту права на справедливий суд (стаття 6 Конвенції), права на свободу думки, совісті і релігії (ст. 9 Конвенції), права на свободу вираження поглядів (ст. 10 Конвенції), права на свободу зібрання та об’єднань (ст. 11 Конвенції), права на заборону дискримінації (ст. 14 Конвенції) та інші. Рішення ЄСПЛ, що наводяться у цьому виданні, підібрані з мотивів доступності і враховуючи попереднє видання, що в основному подавало матеріал 2020-2021 років. Тут будуть запропоновані Рішення ЄСПЛ, які отримані у період з 2022 по початок 2024, тобто охоплюють період з початку війни, яку розв'язала рф проти України.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в цивільному с. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури підібрати та придбати за нормальною вартістю в книжковому інтернет магазині Одіссей зі зручною доставкою у всі регіони України. Наберіть співробітнику у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми зробимо поставку у Дніпропетровськ, Миколаїв, Кременчук та інші регіони. Книги по рубриках: Іспанська мова, Середній та малий бізнес, Нідерландська мова або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно підібрати та придбати з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в цивільному с. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.