Одиссей +380444960470

Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в кримінальном. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Пропоноване видання концентрує увагу на рішеннях ЄСПЛ у галузі кримінального судочинства, а конкретно тих, що присвячені захисту права на життя (ст. 2 Конвенції), заборони катувань (ст. 3 Конвенції), права на свободу і особисту недоторканість (ст. 5 Конвенції), право на справедливий суд (стаття 6 Конвенції). Рішення ЄСПЛ, що наводяться у цьому виданні, підібрані з мотивів доступності і враховуючи попереднє видання, що в основному подавало матеріал 2020-2021 років. Тут будуть запропоновані Рішення ЄСПЛ, які отримані у період з 2022 по початок 2024, тобто охоплюють період з початку війни, яку розв'язала рф проти України. Пропоноване видання буде в нагоді як практикуючим спеціалістам-правникам, так й здобувачам юридичної освіти та їх викладачам, а також іншим зацікавленим вдумливим читачам.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в кримінальном. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури вибрати та придбати за вигідною ціною в інтернет магазині літератури Одіссей зі своєчасною доставкою у всі міста України. Наберіть нашому фахівцеві у інтернет магазині літератури Одіссей і ми привеземо у Кривий Ріг, Кривий Ріг, Івано-Франківськ та інші регіони країни. Книги по рубриках: Комп`ютерні мережі. Інтернет, Атласи та карти світу, Дитяча література або інший аналог нових виробів від виробника, зручно вибрати та придбати з великого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити Рішення Європейського Суду з Прав Людини. Захист прав людини іосновоположних свобод в кримінальном. Під заг. ред. Копотуна І. М. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (067) 440 97 59.