Одиссей +380444960470

Реалізація заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностейв умовах загрози та вин. М. В. Андрієнко, А. І. Фомін. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Практичний досвід проведення заходів з евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, особливо в умовах ведення воєнних дій, показав, що саме евакуація є найбільш ефективним заходом захисту населення. З огляду на набутий досвід під час проведення евакуації із зон виникнення надзвичайних ситуацій та збройних конфліктів розроблено даний посібник. У виданні розглянуто низку питань, а саме: організація органів з евакуації, планування та проведення евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуації; управління та організація взаємодії. Надано практичні рекомендації щодо планування евакуації населення, матеріальних і культурних цінностей, особливостей проведення евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також варіанти розроблення документів. Посібник призначений для надання допомоги органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, організаціям, установам та підприємствам у плануванні та проведенні евакуації населення в умовах надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Реалізація заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностейв умовах загрози та вин. М. В. Андрієнко, А. І. Фомін. Центр учбової літератури вибрати та придбати за реальною вартістю в книжковому каталозі Одіссей зі своєчасною доставкою у будь-який куточок України. Наберіть співробітнику у книжковому каталозі Одіссей і ми доставимо у Нікополь, Черкаси, Одеса та інші міста. Книги по рубриках: Психологія, Безпека домашнього комп`ютера, Сад. Город. Квітникарство або інший аналог нових товарів від виробника, можна вибрати та придбати з великого вибору виробів. Приваблива пропозиція купити Реалізація заходів евакуації населення, матеріальних і культурних цінностейв умовах загрози та вин. М. В. Андрієнко, А. І. Фомін. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (093) 720 91 82.