Одиссей +380444960470

Психологічна профілактика психотравматизації військовослуж-бовців Збройних Сил України. Кокун О. М. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У методичному посібнику викладено науково-практичні основи здійснення психологічної профілактики психотравматизації військовослужбовців. Розглянуто актуальні напрямки психопрофілактичної роботи, її основні форми та методи. Представлено рекомендації щодо підвищення ефективності практичних заходів, спрямованих на збереження у військовослужбовців психологічного здоров’я. Посібник може бути використано у роботі командирів, їх заступників, інших посадових осіб, які безпосередньо працюють з особовим складом.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Психологічна профілактика психотравматизації військовослуж-бовців Збройних Сил України. Кокун О. М. Центр учбової літератури вибрати та замовити за доступною вартістю в інтернет магазині книг Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок України. Наберіть нашому експерту у інтернет магазині книг Одіссей і ми доставимо у Павлоград, Нікополь, Херсон та інші куточки країни. Книги по рубриках: Біологія. Біологічні науки, Мобільні, електронні путівники, Хобі. Відпочинок або інший аналог приємних товарів від виробника, можна вибрати та замовити з великого вибору продукції. Найкраща пропозиція купити Психологічна профілактика психотравматизації військовослуж-бовців Збройних Сил України. Кокун О. М. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.