Одиссей +380444960470

Превентивні психофізіологічні заходи з попередження розвитку дизадаптаціїу військовослужбовців. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У даних методичних рекомендаціях викладено психофізіологічні та організаційні заходи діагностики та профілактики розвитку невротичних та психічних розладів, пресуїцидальних форм поведінки військовослужбовців, які враховують вітчизняний та закордонний досвід країн НАТО з цього приводу, а також напрацювання суїцидологів Канади та США. За даними ВООЗ, самогубство займає 13-й ранг серед причин смерті в світі, а в віковому діапазоні від 15 до 35 років в Європі воно займає друге місце після ДТП. Наявність психічного розладу та контузії головного мозку значно збільшує ризик суїцидальної поведінки, що робить вкрай актуальною проблему оцінки суїцидального ризику і профілактики суїцидальної поведінки для лікарів і психофізіологів військових частин, лікарів-психіатрів і психотерапевтів закладів охорони здоров’я МО України. В рекомендаціях враховано досвід США у наданні рекомендацій військовослужбовцям, які отримали контузію головного мозку (mTBI) для їх найшвидшого повернення до виконання функціональних обов’язків.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Превентивні психофізіологічні заходи з попередження розвитку дизадаптаціїу військовослужбовців. Центр учбової літератури підібрати і купити за відмінною ціною в інтернет магазині літератури Одіссей зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва. Зателефонуйте співробітнику у інтернет магазині літератури Одіссей і ми зробимо поставку у Тернопіль, Харків, Нікополь та інші міста. Книги по рубриках: Торгівля. Продажі, Митне право, Нідерландська мова або інший аналог якісних виробів від виробника, можна підібрати і купити з великого асортименту продукції. Приваблива пропозиція купити Превентивні психофізіологічні заходи з попередження розвитку дизадаптаціїу військовослужбовців. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.