Одиссей +380444960470

Практикум з формування стресостійкості військовослужбовців дораптових змін бойової обстановки. О. М. Кокун. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У методичному посібнику викладено комплекс практичних занять, спрямованих на опанування військовослужбовцями сучасних методів і прийомів, здатних підвищити їх стресостійкість в умовах обмеженого часу та інтенсивного навантаження під час виконання завдань за призначенням. Комплекс практичних занять дозволяє сформувати в особового складу навички успішного подолання стресових ситуацій та запобігти розвитку постстресових порушень.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Практикум з формування стресостійкості військовослужбовців дораптових змін бойової обстановки. О. М. Кокун. Центр учбової літератури вибрати вартості в книжковому інтернет каталозі Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва. Напишіть продавцю у книжковому інтернет каталозі Одіссей і ми доставимо у Харків, Рівне, Кам`янець-Подільський та інші міста. Книги по рубриках: Дитяча творчість і дозвілля, Географія та регіонознавство, Подарувальні видання або інший аналог унікальних виробів від виробника, можна вибрати з величезного вибору товарів. Вигідна пропозиція купити Практикум з формування стресостійкості військовослужбовців дораптових змін бойової обстановки. О. М. Кокун. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (067) 440 97 59.