Одиссей +380444960470

Підручник виживання в екстремальних ситуаціях. Досвід спеціальнихпідрозділів світу. Пітер Дарман. Центр учбової літератури


Оцінити:
 «Щоб вижити, вам необхідно опанувати мистецтво виживання, особливо психологічним його аспектом, оскільки від цього в кінцевому рахунку і залежить, чи залишитеся ви живим або загинете», — каже Пітер Дарман. У його книзі «Виживання в екстремальних ситуаціях» зібрано досвід елітних підрозділів, таких як SAS та «Морські котики» США. В основі виживання лежать найпростіші речі: правильне використання одягу, інструментів, підсобних предметів та, головне, ваша психологічна готовність. Автор розповідає про те, як вижити у різних позаштатних ситуаціях: у пустелі, тайзі, джунглях, на Крайній Півночі. Ви дізнаєтеся, як знайти їжу, розвести вогонь, створити укриття, власними силами надати медичну допомогу собі та своїм товаришам та багато іншого.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Підручник виживання в екстремальних ситуаціях. Досвід спеціальнихпідрозділів світу. Пітер Дарман. Центр учбової літератури підібрати і замовити вартості в інтернет магазині книг Одіссей зі зручною доставкою по Києву. Зателефонуйте нашому консультанту у інтернет магазині книг Одіссей і ми зробимо поставку у Біла Церква, Ужгород, Херсон та інші регіони країни. Книги по рубриках: Новинки категорії, Угорська мова, Іноземні мови (різні) або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно підібрати і замовити з великого вибору виробів. Найкраща пропозиція купити Підручник виживання в екстремальних ситуаціях. Досвід спеціальнихпідрозділів світу. Пітер Дарман. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.