Одиссей +380444960470

Медичні заходи з попередження пресуїцидальних форм поведінки військовос-лужбовців в умовах воєнног. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Суїцидальна поведінка є актуальною етичною, моральною, соціальною та медичною проблемою. Високий ризик суїцидальної поведінки в сучасних умовах потребує, поряд з іншими заходами, також і медичних профілактичних заходів. У даних методичних рекомендаціях викладено медичні, психофізіологічні та організаційні заходи діагностики та профілактики розвитку пресуїцидальних форм поведінки військовослужбовців, які враховують вітчизняний та закордонний досвід країн НАТО (Stanag 2564, AMedP-8.6; Stanag 2569, AMedP-69), а також напрацювання суїцидологів Канади та США (Тhe American psychiatric publishing textbook of suicide assessment and management, 2012; Report of the Canadian Forces Expert Panel on Suicide Prevention, 2010). Ці методичні рекомендації запропоновані для використання у практичній роботі лікарів військової та госпітальної ланок медичної служби збройних сил, психофізіологів, психологів, а також командирів підрозділів ЗС України.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Медичні заходи з попередження пресуїцидальних форм поведінки військовос-лужбовців в умовах воєнног. Центр учбової літератури придбати вартості в магазині книг Одіссей з швидкою доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте нашому експерту у магазині книг Одіссей і ми організуємо доставку у Львів, Вінниця, Дніпропетровськ та інші куточки країни. Книги по рубриках: Художня література, Фінська мова, Право. Юридичні науки або інший аналог кращих товарів від виробника, зручно придбати з багатого асортименту продукції. Приваблива пропозиція купити Медичні заходи з попередження пресуїцидальних форм поведінки військовос-лужбовців в умовах воєнног. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.