Одиссей +380444960470

Коли життя збиває з ніг. Долаємо біль і справляємося з кризами за допомогоютерапії прийняття та ві. Расс Херріс. Центр учбової літератури


Оцінити:
 У житті майже кожного з нас часто трапляються події, які буквально перевертають світ з ніг на голову. Психотерапевт Расс Херріс ділиться інструментами, заснованими на терапії прийняття та відповідальності (АСТ). Опанувавши їх, ви зможете подолати біль і відчай, не піддатися стражданням і побудувати щасливе життя, незважаючи ні на що.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Коли життя збиває з ніг. Долаємо біль і справляємося з кризами за допомогоютерапії прийняття та ві. Расс Херріс. Центр учбової літератури замовити за відмінною ціною в онлайн магазині книг odissey.kiev.ua зі зручною доставкою у будь-який куточок Києва та України). Зателефонуйте нашому продавцю у онлайн магазині книг odissey.kiev.ua і ми зробимо доставку у Харків, Кропивницький, Черкаси та інші регіони. Книги по рубриках: Подорожі. Туризм, Регіони, Кулінарія. Кулінарні книги або інший аналог оригінальних виробів від виробника, зручно замовити з величезного вибору продукції. Спеціальна пропозиція купити Коли життя збиває з ніг. Долаємо біль і справляємося з кризами за допомогоютерапії прийняття та ві. Расс Херріс. Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (093) 720 91 82.