Одиссей +380444960470

Книга про вітер для стрільців з гвинтівки. 2-ге вид. оновл. та розшир. Міллер Лінда, Каннінгем Кейт. Центр учбової літератури


Оцінити:
 Якщо вам не подобається те, що робить вітер, просто зачекайте хвилину — він зміниться. Це перший у світі довідник із читання вітру для стрільців-спортсменів. Він присвячений експертам світового класу, які читають вітер, які великодушно поділилися своєю мудрістю з нами, і новачкам у нашому спорті, які матимуть вигоду з їхньої великодушності.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Книга про вітер для стрільців з гвинтівки. 2-ге вид. оновл. та розшир. Міллер Лінда, Каннінгем Кейт. Центр учбової літератури придбати за вигідною ціною в книжковому інтернет магазині Одіссей зі своєчасною доставкою у всі регіони України. Зателефонуйте співробітнику у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Житомир, Миколаїв, Вінниця та інші регіони. Книги по рубриках: Турецька мова, Історія бізнесу. Мемуари та біографії бізнесменів, Електронний бізнес або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно придбати з великого асортименту виробів. Приваблива пропозиція купити Книга про вітер для стрільців з гвинтівки. 2-ге вид. оновл. та розшир. Міллер Лінда, Каннінгем Кейт. Центр учбової літератури на сайті Одіссей або за номером (093) 720 91 82.