Одиссей +380444960470

Кишеньковий довідник сержанта (старшини) щодо використання деякихзасобів вогневого враження (2. 0). Центр учбової літератури


Оцінити:
 Цей довідник створено в Управлінні по роботі з сержантським складом Збройних Сил України з метою надання допомоги сержантам (старшинам) у опануванні сучасними засобами вогневого ураження, що поступили на озброєння підрозділів Збройних Сил України. Він дозволяє сержанту (старшині) поповнювати та освіжати свої знання в будь-який зручний для нього час, а також використовувати в якості методичного матеріалу при проведенні занять з особовим складом. З метою забезпечення практичності інформація наведена в довіднику в максимально лаконічній формі, тобто зазначене найважливіше, що необхідно знати при використанні того чи іншого засобу вогневого враження. Впевнені, що довідник буде корисним для сержантів (старшин) та допоможе їм ще більш ефективно знищувати російських виродків, їх техніку та озброєння. Адже кожен влучний постріл наближає нашу Перемогу.

Контакти
Ви можете надіслати нам запит електронною поштою
  Очистити

Пока никто не оставлял комментарии! Будьте первыми!


Новинки!
Кишеньковий довідник сержанта (старшини) щодо використання деякихзасобів вогневого враження (2. 0). Центр учбової літератури придбати за доступною вартістю в книжковому інтернет магазині Одіссей з оперативною доставкою у будь-який куточок Києва. Наберіть менеджеру у книжковому інтернет магазині Одіссей і ми зробимо доставку у Дніпропетровськ, Мелітополь, Полтава та інші регіони. Книги по рубриках: Пізнавальна, література, що розвиває, Багатомовні словники та довідники, Бізнес. Підприємництво або інший аналог вигідних товарів від виробника, зручно придбати з великого асортименту товарів. Приваблива пропозиція купити Кишеньковий довідник сержанта (старшини) щодо використання деякихзасобів вогневого враження (2. 0). Центр учбової літератури на сайті odissey.kiev.ua або за номером (044) 496 04 70.